Kampaaniad

 

„OSTA OA KOHVIUBE JA VÕIDA KERNU MÕISA SPA PAKETT KAHELE“

 

 1. Perioodil 11.21 – 24.12.21 toimub tarbijamäng Selveri, Rimi, Coopi ja Prisma kauplustes, mida korraldab OA Coffee OÜ registrikoodiga: 12883571, asukoht Veldi tee 5, Veneküla, Rae vald 75325, Eesti (edaspidi kampaania Korraldaja)
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalemiseks tuleb osta ükskõik milline OA kohvi ja liituda OA kohvi uudiskirjaga aadressil www.oa-coffee.com. Ostude arvestusse lähevad nii jaekaubandusest kui ka veebilehelt ostetud kohvid. Iga kohvi ostja koos uudiskirja liitumisega osaleb loosis ainult ühe korra.
 4. Kõik Kampaanias osalejad, kes on ostnud OA kohvi ja liitunud uudiskirjaga hiljemalt 24.12.21, osalevad loosimises, mis toimub 26.12.21 ja milles loositakse välja KERNU MÕISA SPA PAKETT KAHELE.
 5. Võitjaga võetakse ühendust esitaud kontaktandmetel (telefon, email) 5 tööpäeva jooksul.
 6. Võitja nimi avaldatakse hiljemalt 12.21.OA kohvi kodulehel.
 7. Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-mailidele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale.
 8. Auhind saadetakse võitjale posti ja/või e-maili teel.
 9. Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Võitjal on õigus auhinnast loobuda andes sellest Korraldajale kirjalikult teada. Sellisel juhul loositakse uus võitja.
 10. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 11. Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
 12. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult OA Coffee OÜ ,Veldi tee 5, Veneküla, Rae vald, 75325.
 13. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel oa-coffee.com.

 

0
  0
  Sinu ostukorv
  Your cart is emptyReturn to Shop