Meie lugu

Nagu iga asi sünnib millestki, sündis ka OA ühest põletavast soovist teha midagi lihtsat ja mõnusat, samal ajal protsessi nautides!

Taniel oli 2018. aastaks juba 6 aastat kohviga tegelenud. Röstitud oli palju kohvi, aga see miski oli puudu. Ühel päeval tuli talle (ilmselt varajasel hommikutunnil) idee – teha lihtne kohv eestlastele ja nimi tuli justkui iseenesest huulile – OA. Ja peatselt sündiski esimene OA numbriline kohviseeria – OA1, OA2 ja OA3 (hele, keskmine ja tume röst). Aeg läks edasi ning OA muutus üha populaarsemaks. 2020 aastal mõtles Taniel oma tiimiga, et miks ei võiks OA kohvi rõõmustada tarbijate maitsemeeli kogu maailmas. Töö sellel suunal hakkaski pihta ning ei paista niipea lõppevat!

Meid päriselt juhib missioonitunne ja tahame näidata et kohvi eesmärk ei ole üles ärgata ja kofeiini kehasse saada (vahel kindlasti on ka), aga pigem emotsiooni luua. Samuti ei ütle me et meie kohv on maailma kõige parem (absoluutsust ei eksisteeri, kõik on suhteline ja asi on maitses) ning ei solvu isegi selle peale kui vahel teed jood!

Küll aga ütleme, et oleme su truu kaaslane loomaks ühte mõnusat hetke – olgu siis iseenda seltsis või teistega! Anna meile võimalus!

P.S. Kui teksti lõpuni lugesid, siis said vastuse meie hüüdlause kohta!

Tahad kuulda sellest, millest teised kohvifirmad ei räägi? 

Liitu meie uudiskirjaga ja saad esimese ostu 20% soodsamalt!

"Kokana töötades on mulle kohv väga olulisel kohal ja nii nagu ka toidust ootan ma kohvist alati maksimaalset maitseelamust. Kohvis on nii palju põnevaid nüansse: lõhna, maitse ja storyna, seda on hulganiselt ka OA kohvis. Tänud, et seda asja südamega teete, minu päev on peale OA kohvi tassi palju positiivsem."

- Joel Ostrat

"Olen nüüdseks tarbinud OA kohvi, Fairtrade Hondurast, peaaegu et aasta. Mulle meeldib kuidas selle espresso röst on viimistletud peensusteni. Tema tsitruselisus ei jää kiljuma keelele ega mõrudus kriipima kurku. Ta on just mõnusalt tasakaalus tass kohvi. Eriti hästi mängib ta kokku taimse piimaga ja mis kõige parem - see ausa tee läbinud kohv saab oma pruuni kuue just siinsamas Eestis!"

- Oskar Joonatan Lemmik -
restoran Oasise peremees

0
    0
    Sinu ostukorv
    Your cart is emptyReturn to Shop